Jak nakupovat

Především vám chceme poděkovat za projevený zájem o naše přívěsy. Tento článek popisuje proces objednávání a přebíraní přívěsu naší ryze české výroby.

1. Výběr

Můžete vybírat ze široké škály přívěsů na našem eshopu. Při výběru můžete využít filtr parametrů, nebo vyhledávání v záhlaví stránky. Pokud nevídíte přívěs, který vyhovuje vaším parametrům, nebo potřebujete poradit s výběrem, doporučujeme nás kontaktovat emailem: info@marokralovice.cz,  telefonicky: 721 639 127, nebo přes dotazník na stránkách. Můžete taky přijet nás navštívit přímo na pobočce v Kralovicích a vybrat si z našich skladových přívěsů, či objednat nějaký na zakázku.

2. oBJEDNÁNÍ

Objednávat můžete hned několika způsoby. Můžete využít náš eshop, email, nebo nám můžete zavolat a my vytvoříme objednávku za vás a pošleme potvrzení na email.

3. Úhrada

Zaplatit přívěs lze několika způsoby převodem, hotově, kartou, nebo můžete využít výhodného úvěru ESSOX. V případě dodání přívěsu na vaší adresu lze platit pouze hotově a převodem.

4. Povinné ručení

Každé vozidlo musí mít povinné ručení, než vyjede na silnici. Před předáním přívěsu vám pošleme kopii technického popisu vozidla po 01.03.2023 vám pošlemu už jen kopii COC pro vytvoření zelené karty(ručení) u vaší pojišťovny.

Na vyžádaní lze povinné ručení připravit od nás běhěm předávání přívěsu. ručení začne platit téměr okamžite po registraci. Tato služba je zdarma, ale ručení hradí pojišťovně zákazník nejpozději 15 dnů po vytvoření smlouvy.

5. registrace přívěsu

Při vyzvednutí přívěsu dostanete od nás veškéré potřebné dokumenty (technický popis, COC list, fakturu) pro registraci přívěsu. Pokud přívěs vyzvedávate u nás dostanete ještě převozní značku, pokud už přívěs není registrovaný dopředu.

Poté už stačí zajít na registr vozidel s TP, COC, fakturou a zelenou kartou třeba v Kralovicích. Na vyžádání vám pošleme poštou dokumenty pro vyřízení registrace před převzetím přívěsu.

 

 
 

Kontaktní formulář

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 
 
 
×

Splátková kalkulačka ESSOX