• 1 z 8
 

Chladírenský přívěs pro převoz masa ve visu

 

Ložná plocha 2900*1400*2000 mm

Přívěs má kolejnice a háky na převoz masa ve  visu 

Dostupnost Na objednávku
374 600 Kč
309 586,78 Kč bez DPH
   
Kód produktu 185
Kategorie Chladírenské přívěsy
 

 

Chladírenský přívěs pro převoz masa ve visu 

Ložná plocha 2900*1400*2000 mm.
Celková hmotnost 2500 kg.
Užitečná hmotnost  1800 kg.
Chlazení +2  - + 10 St C.


Skříňové nástavby vyrábíme z lepených sendvičových panelů. Základem lepeného panelu je polyuretanová tvrzená  pěna s vysokou objemovou hmotností, na které jsou z venkovní i vnitřní strany nalepeny speciální sklolaminátové desky. Desky lepíme pomocí speciálního polyuretanového lepidla se zvýšenou přilnavostí. Skříňové nástavby vyrábíme se sílou stěny 54 mm pro chladírenské přívěsy a sílou stěny 84 mm pro mrazírenské přívěsy. Jednotlivé stěny našich nástaveb jsou vzájemně slepené pomocí speciálního lepidla a dále jsou zpevněné pomocí důmyslného systému hliníkových a ocelových rohů a výztuh. Naše nástavby vynikají nízkou hmotností, vynikajícími izolačními vlastnostmi a velkou pevností.
Naše skříňové nástavby jsou vybaveny dvoukřídlými nebo jednokřídlými zadními vraty s kvalitními panty a pevným zavírám. Je možné za příplatek vyrobit nástavbu s bočními jednokřídlými případně dvoukřídlými dveřmi nebo výklopnou klapkou pro prodej zboží.
Nástavby jsou vždy vybaveny vnitřním osvětlením nákladového prostoru. Chladírenské a mrazírenské nástavby vybavujeme kvalitním mobilním chladírenským nebo mrazírenským agregátem.
Naše nástavby jsou vhodné na podvozky přívěsů, návěsů nebo nákladních či užitkových automobilů. Nástavby stavíme vždy na míru dle požadavků zákazníka.

Přívěs je na objednávku do výroby.


 Boční dveře za příplatek 19 800 Kč + DPH 

 

Prodej na splátky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: