• 1 z 7
 

1 osý chladírenský přívěs 1300 kg

 

Ložná plocha 2400*1200*1800. Přívěs s chladírenským agregátem . 

Dostupnost Na objednávku
239 580 Kč
198 000 Kč bez DPH
   
Kód produktu 179
Kategorie Chladírenské přívěsy
 

 

Chladírenský přívěs pro převoz potravin

Ložná plocha 2400*1200*1800 mm.
Celková hmotnost 1300 kg.
Užitečná hmotnost  900 kg.
Chlazení +2 až  + 10 St C.


Skříňové nástavby vyrábíme z lepených sendvičových panelů. Základem lepeného panelu je polyuretanová tvrzená  pěna s vysokou objemovou hmotností, na které jsou z venkovní i vnitřní strany nalepeny speciální sklolaminátové desky. Desky lepíme pomocí speciálního polyuretanového lepidla se zvýšenou přilnavostí. Skříňové nástavby vyrábíme se sílou stěny 54 mm pro chladírenské přívěsy a sílou stěny 84 mm pro mrazírenské přívěsy. Jednotlivé stěny našich nástaveb jsou vzájemně slepené pomocí speciálního lepidla a dále jsou zpevněné pomocí důmyslného systému hliníkových a ocelových rohů a výztuh. Naše nástavby vynikají nízkou hmotností, vynikajícími izolačními vlastnostmi a velkou pevností.
Naše skříňové nástavby jsou vybaveny dvoukřídlými nebo jednokřídlými zadními vraty s kvalitními panty a pevným zavírám. Je možné vyrobit nástavbu s bočními jednokřídlými případně dvoukřídlými dveřmi nebo výklopnou klapkou pro prodej zboží.
Nástavby jsou vždy vybaveny vnitřním osvětlením nákladového prostoru. Chladírenské a mrazírenské nástavby vybavujeme kvalitním mobilním chladírenským nebo mrazírenským agregátem.
Naše nástavby jsou vhodné na podvozky přívěsů, návěsů nebo nákladních či užitkových automobilů. Nástavby stavíme vždy na míru dle požadavků zákazníka.

Přívěs je na objednávku do výroby.

V základní ceně jsou zadní dvoukřídlé dveře. Jednokřídlé boční dveře jsou za příplatek 18 000 Kč + DPH 

 

Prodej na splátky

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: