Izolovaný přívěs pro 2 psy

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Izolovaný přívěs pro 2 psy Izolovaný přívěs pro 2 psy Izolovaný přívěs pro 2 psy Izolovaný přívěs pro 2 psy Izolovaný přívěs pro 2 psy Izolovaný přívěs pro 2 psy Izolovaný přívěs pro 2 psy Izolovaný přívěs pro 2 psy

 

Ložná plocha 1500*1100*750 mm

Rozměr 1 kotce 1500*500*750 mm

 

 

 

Dostupnost Na objednávku
Cena 71 074,38 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 86 000 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 176
Kategorie Přívěsy pro psy
 

THERMO přívěs pro přepravu 2 psů. Podvozek přívěsu je speciálně upravený pro bezpečnou a pohodlnou přepravu psů. Podvozek je osazen nápravou s měkčím průběhem pružení. Oj přívěsu je vždy ve tvaru V, což zaručuje zvýšení pevnosti podvozku a zlepšení jízdních vlastností přívěsu. Každý přívěs je zdarma vybaven podpěrným kolečkem na oji přívěsu. Kolečko slouží ke snadné manipulaci s odpřaženým přívěsem. Pro ještě dokonalejší jízdní vlastnosti přívěsu Vám doporučujeme dokoupení speciálního přípojného kloubu AKS se systémem zabraňujím rozkmitání přívěsu i při vyšších rychlostech. Thermo nástavba je vyrobena z izolovaných panelů 25 mm, které dokonale izolují prostory pro převoz psů. Stěny jsou dokonale hladké a díky tomu velmi snadno omyvatelné. Standardní barva nástavby je bílá. Nabízíme možnost změny barvy nebo reklamního celopolepu, vše za příplatek. Vnitřní prostory jsou odvětrány pomocí náporové ventilace.  Každý kotec má samostatné uzamykatelné dveře a druhé  mřížové dveře z hliníkových profilů. V horní části nástavby je uzamykatelné laminátové víko, výklopné směrem dopředu na speciálních pantech. Pod laminátovým víkem naleznete dostatek úložného prostoru. Barva laminátového víka je ve standardní nabídce stříbrná.
Přívěsy pro přepravu psů  THERMO  představují špičku mezi přívěsy pro kvalitní a bezpečnou přepravu Vašich psů. Kvalitní podvozek a izolovaná nástavba s dvojitou ventilací zpříjemní Vám i Vašim psům i dlouhé cestování. Naše firma Vám přeje mnoho šťastných kilometrů.

Cena 63 500 Kč + DPH

Dorava zdarma prosinec 2014

Hmotnost 250 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole